تازه های برند کیف و کفش در پاییز 2015

1-Cap-Toe Leather Derbies

این مدل مردانه از مدل های تازه برند  pedro می باشد که در دو رنگ قهوه ای روشن و سیاه به قیمت 96 دلار به بازار پوشاک عرضه شده است. ترکیب چرم و پارچه ترکیب زیبا و مناسبی برای فصل پاییز می باشد. خصوصاً پارچه به کار رفته در این مدل پارچه چهارخانه می باشد.  طراحی این کفش به گونه است که می توان هم در ست رسمی و هم در ست اسپورت مورد استفاده قرار بگیرد.

2-Dressy cap-toe Derbies

 

این مدل مردانه نیمه اسپورت از برند pedro   با رنگ سفید و حالت مشبک اش یکی از بهترین گزینه ها برای تکمیل استایل اسپورت شما در روزهای پاییزی امسال می باشد. از آنجایی که لباس های رسمی به طور عمده رنگ تیره می باشند این مدل کفش بیشتر در استایل های غیر رسمی پوشیده می شود.

3-Colour block casual portfolio

این کیف غیر رسمی بهترین انتخاب برای مردانی است که همیشه جز گوشی و کیف پول خرده ریزهایی در دست می گیرند و از کیف های بزرگ و ساک دستی فرار می کنند. این کیف در دو رنگ سبز ارتشی و مشکی با حاشیه ی سبز- آبی به بازار عرضه شده است.

4-Plain Toe Suede Boots From Pedro

 

این نیم بوت جیر مردانه ساده اما شیک با رنگ بندی مشکی و آبی تیره انتخاب مناسبی برای پیاده روی در روزهای آفتابی و نیمه آفتابی پاییز خواهد بود.

5-Double Buckle Strap Sporty Backpack From Pedro

 

این کوله پشتی اسپرت چرمی در کنار سایر پوشاک چرم مثل کت یا کفش می تواند ترکیب زیبایی خلق کند. این کوله پشتی جادار در دو رنگ توسی و سیاه به بازار عرضه شده است و هم آقایان و هم بانوان می توانند این کیف را به دوش بیندازند.

6-Brougue Lace-up Derbies From Pedro

 

این کفش رسمی مردانه یک تکمیل کننده ی بی نظیر ست کت و شلوار شما می باشد و در سه رنگ مارون و قهوه ای روشن و مشکی به بازار عرضه شده است.

7-Apres Felt turtleneck

 

این پلیور زنانه کرم رنگ که از جنس کتان و ویکوز می باشد تن پوش مناسبی برای بانوان در فصل پاییز می باشد. پشت این پلیور از یک پارچه ی خا خالی پوشیده شده است که زیبایی این پلیور را دو چندان کرده است. این پلیور به راحتی با دامن و شلوار جین و حتی لگ های طرح دار ست می شود.